Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Максим Багачанський: «Віримо, що далі будуть перемоги»

Півзахисник «Металіста» Максим Багачанський розповів про свої враження від зустрічі з «Кременем», в якій суперники не змогли відзначитись у воротах один одного (0:0).

— Гра була незвичайна, ніби у баскетболі матч був поділений на чотири відрізки. Які твої емоції за його підсумком?

— Справді, це був дуже важчий матч, багато пауз, але нічого не поробиш з цим — зараз такий час. Та якщо говорити про саму гру, то в цілому наша команда зіграла нормально.

— Нічийний результат для «Металіста» вважаєте позитивним чи все ж таки є невдоволення?

— Ні, наша мета у будь-якому матчі  виходити й перемагати. Але у Кременчуку виконати це завдання не вдалось. Та ми будемо продовжувати грати у свій футбол і віримо, що далі будуть перемоги.

— За твоїм відчуттям, як себе показала команда у цьому поєдинку? Чи далеко ви зараз від своїх оптимальних кондицій.

— Важко відповісти. Зараз буде перехід на натуральне поле, адже ми провели збори та з «Кременем» зіграли на штучному газоні. Та, на мою думку, в цілому команда в хороших кондиціях. Час покаже, але за моїм відчуттям, «Металіст» готовий до цих випробувань.

— Що вам сказав головний тренер після матчу?

— Перший тайм не дуже відповідав тому, про що ми домовлялись перед грою, на що очікував Андрій Анатолійович. Але у другому почались атаки з нашого боку, ми стали діяти набагато агресивніше й активніше попереду. В цілому він подякував команді за гру та похвалив за цей другий тайм.