Андрій Аніщенко: «Хлопці можуть грати значно якісніше, агресивніше, як в атаці, так і в середній лінії»

Головний тренер ФК «Металіст» Андрій Аніщенко прокоментував результат зустрічі з запорізьким «Металургом» (4:1).

— По-перше, результат задовільний, перемога є перемога. Але якість гри — це інше питання, тому що хлопці можуть грати значно якісніше, агресивніше, як в атаці, так і в середній лінії.

Було дуже багато помилок… Неочікуваних, невимушених, на рівному місці. Але у суперника їх було значно більше. Тому, я думаю, ми скористалися цими помилками. Якщо брати в цілому гру, то десь хвилин 10-15, до пропущеного нами м’яча, була дуже нервова гра з нашої сторони. Але потім трошки заспокоїлись та почали контролювати гру, що в підсумку привело до перемоги.

— Сьогодні виділялися футболісти, які нещодавно представляли «Металіст» у юнацьких збірних України. Кирило Дігтярь забив перший гол у професійній кар’єрі, а Геннадій Синчук дуже добре увійшов у гру у другому таймі. На них так добре вплинули успіхи у збірних?

— Я вважаю, що їх гра у збірних  підйом для них обох. Ми за них дуже радіємо, але обом потрібно ще дуже багато працювати. Задоволені чи не задоволені ними персонально  то окреме питання. Але, в цілому, ми привітали хлопців з досягненнями.

— Сьогодні «Металіст» вперше грав домашній матч за присутності глядачів на трибунах. Ви відчували цю підтримку?

— Хоча сьогодні на трибунах була присутня невелика кількість глядачів, але, я вважаю, що і нам, і суперникам, було приємно грати. Тому що ці викрики, ця підтримка  той невіддільний антураж, без якого футбол не має сенсу.

Медіадепартамент ФК «Металіст»