Андрій Аніщенко: «Сьогодні могли вирішити долю матчу набагато раніше»

Головний тренер жовто-синіх Андрій Аніщенко прокоментував результат зустрічі з «Черніговом» (1:1) та коротко підсумував сезон у Першій лізі для своєї команди.

Головний підсумок матчу  це те, що команда зуміла залишитись у Першій лізі. Але я хочу перш за все подякувати нашим військовим, котрі дали нам можливість брати участь у чемпіонаті, грати, тренуватись. Також хочу подякувати нашим вболівальникам. Де б вони не були, які б тяжкі хвилини не переживали, але все одно вони підтримують нас. За це хочу висловити велику вдячність.

Хлопцям я також подякував. Це був надважкий сезон, що восени, що зараз. Далеко не все у нас виходило. Як ставати чоловіками  це, я думаю, вони зрозуміли. Зрозуміли й те, що потрібно робити, аби краще грати. Треба працювати більше, потрібна наполегливість.

По грі скажу так: в цілому контролювали, але це футбол і є в ньому особливі якісь правила. Наприклад, якщо ти десь не контролюєш ситуацію на полі або не концентруєш увагу, може пройти декілька секунд, хвилин і ти пропустиш м’яч. Було багато нервів, через що матч вийшов, можливо, не найвищої якості з погляду вболівальника. Але при цьому засмучує, коли не реалізовуємо таку велику кількість моментів. І над цим також треба працювати.

Сьогодні могли вирішити долю матчу набагато раніше. А так, всім довелось сильно понервувати.

— Тренер команди-суперниці відзначив, що «Металіст» здійснив дуже великий прогрес у порівнянні з минулим роком. А ви самі як оцінюєте свою роботу? Чи задоволені тим, що є на цей час та чи міг результат бути кращим?

 Завжди є куди рухатися. Але якщо брати по деталях, то молоді хлопці за цей період трохи зміцнішали. Хтось більше розкрив себе, хтось менше, але зараз я не хочу детальніше по гравцях проходитись.

В цілому було дуже важке становлення моєї команди. Але я вважаю, що ми впорались з цим викликом.

Медіадепартамент ФК «Металіст»