Андрій Аніщенко: «Ця нічия закономірна»

Головний тренер «Металіста» Андрій Аніщенко прокоментував результат зустрічі з «Діназом» (0:0).

— Сьогодні над обома командами більше домінував результат, ніж якість гри. Тому вийшов такий напружений, емоційний, але доволі енергійний поєдинок. Віддати комусь перевагу складно, але в деяких моментах ми переважали, а в деяких — суперник. Якщо чесно, ця нічия закономірна.

Сьогодні не було Дениса Підручного. Він травмований?

— Ні, Денис затемпературив і ми вирішили не ризикувати здоровʼям гравця. Є кому вийти замість нього. В принципі, у нас склад доволі  великий, нехай молоді хлопці грають.

Під кінець чемпіонату ви опинились в не дуже зручному положенні. Поїхав на чемпіонат Європи Кирило Дігтярь, є певні травми. І ви не в оптимальному складі граєте вирішальні поєдинки…

— Якщо так говорити, то що таке оптимальний склад? Це не 11 гравців, навіть не 14-15. Це десь 20 гравців, кожен з яких повинен бути готовий вийти на поле в будь-яку хвилину. На певний час декого ми можемо замінити. 

Але ж тут мова про Дігтяря, лідера команди…

— Ну, до статусу лідера кожному з хлопців ще працювати і працювати. Але, можливо, ви десь праві. Щоб замінити гравця, який більш менш стабільно грав в основному складі, потрібен деякий час, щоб команда зігралася. Але сьогодні гідно зіграв на цій позиції Даніель Вернаттус, тож все добре.  

Олександр Головко відзначив, що Габрієль Гомес «простив» його команду в останній атаці. Як капітан відреагував на цей епізод, сильно засмучений? 

— Так, є трохи. Але в цілому він сьогодні при стандартах зіграв дуже добре, особливо у першому таймі. Але тут мова про момент, який міг вирішити долю матчу на останніх секундах. 

Медіадепартамент ФК «Металіст»