Андрій Бусько: «Команда віддала на полі всі сили»

Захисник харківського «Металіста Андрій Бусько дав коментар після виїзного матчу з вишгородським «Діназом (0:0).

 Андрію, сьогодні «Металіст» міг вирішити долю збереження прописки у Першій лізі, але зіграв унічию. Як думаєш, чого не вистачило для перемоги?

 Вдалося ніби все, що вимагали від нас тренера. У нас було бажання, концентрація. Не вдалося забити, але це нефарт, бо зі стандартів у нас було багато моментів. Але ми виконали на всі 100% те, що від нас вимагалося, команда віддала на полі всі сили.

 Ти граєш у «Металісті» на різних позиціях від матчу до матчу, виходячи як праворуч у захисті (як сьогодні), так і у центрі поля. Де тобі все ж виступати зручніше?

 Комфортніше на моїй різній позиції правого захисника, але де тренери поставлять, там і гратиму. Це моя робота.

 Сьогодні ти періодично підключався до атак, але гравці «Діназа», якщо подивитися зі сторони, дуже щільно захищалися. Це серйозно заважало «Металісту» грати попереду?

 Звичайно. Кожна команда готується до суперника, вони знали наші слабкі сторони, ми — їхні. Ми старалися розтягувати їх, у них теж були свої задачі. Це важко, але у нас вийшло те, що ми планували.

 Тепер матч із «Черніговом»  найважливіший у сезоні?

 Виходить, що так.

 Результат гри першого кола додає мотивації?

 Так, ми говорили з хлопцями, всі заряджені. Особливо я, враховуючи той незрозумілий інцидент, в якому мені дали червону картку. Хочеться за це все відігратися.

Медіадепартамент ФК «Металіст»