«Діназ» — «Металіст» — 0:0

Харківський «Металіст» та вишгородський «Діназ» не зуміли виявити переможця у матчі 9-го туру весняної стадії Першої ліги. 

Перед відповідальним поєдинком з «Діназом» жовто-сині зіштовхнулися з неприємними кадровими проблемами. Андрій Аніщенко не міг розраховувати на Кирила Дігтяря, який вирушив зі збірною України U17 до Кіпру на чемпіонат Європи. Окрім того, перед матчем за станом здоровʼя зі складу випав Денис Підручний. Були питання також по Геннадію Синчуку та Алексу Чідомере, але в підсумку перший вийшов у старті, а другий — потрапив до заявки на гру.

Команди розпочали матч з розвідки — без особливо гострих моментів. «Металіст» намагався діяти активніше, їх атаки були більш акцентованими, але не вистачало вдалих завершальних дій.

У «Діназа» в перші 20 хвилин можна відзначити дальній удар Ткачука — мʼяч пролетів поруч із ближньою «девʼяткою» воріт Рибака.

«Металіст» відповів незручним для голкіпера дальнім ударом від Багачанського і небезпечним ударом головою Гомеса після кутового.

На 28-й хвилині Сейтхалілов вийшов на хорошу ударну позицію і на виконання пробивав з-за меж штрафного майданчика — трохи вище воріт.

А на 33-й гостро пробивав зі штрафного Рязанцев — Дмитроченко зумів відбити мʼяч.

Другий тайм розпочався без атак, вартих особливої уваги. За перші 15 хвилин модна згадати хіба що дальній навіс-удар Вернаттуса, який ледь не призвів до курйозного голу.

По-справжньому спекотно стало біля воріт «Металіста» ближче до середини другого тайму. Мораренко віддав хорошу передачу на Літвінова, якому лишалось переграти Рибака і відкрити рахунок, але голкіпер «Металіста» разом із захисниками відпрацював надійно.

Як виявилось потім, другий тайм в плані моментів був і ще менш щедрим, ніж перший. З реальних нагод можна згадати удар головою Гомеса після подачі з кутового Кайдалова — м’яч пройшов зовсім поруч з ближньою стійкою.

Загальний підсумок цього матчу – обидві команди розуміли критичні наслідки можливої поразки, а тому більше думали про оборону власних воріт. Тепер все для «Металіста» та «Діназа» має вирішитись в останньому турі.

«Діназ» — «Металіст» — 0:0

19 травня 2024 року. Демидів (Київська область). Стадіон «Діназ»

«Діназ»: Вадим Дмитроченко — Євгеній Ярмак, Ярослав Мартинюк, Олександр Літвінов, Андрій Ткачук, Андрій Соловйов, Михайло Сергійчук (Вячеслав Шевченко, 71), Станіслав Мораренко, Сулейман Сейтхалілов (Руслан Паламар, 83), Іван Борисенко (Сергій Старенький, 71), Михайло Рудавський

Запасні: Ігор Потімков, Максим Ворона, Єгор Шкурат, Дмитро Шамич, Андрій Новіков, Ілля Коваленко, Вячеслав Ставничий, Тіт Чернецький

Головний тренер — Олександр Головко

«Металіст»: Владислав Рибак — Даніель Вернаттус, Габрієль Гомес (к), Віталій Федорів, Андрій Бусько, Геннадій Синчук (Олександр Цвіренко, 90), Даніїл Тепляков (Алекс Чідомере, 84), Максим Багачанський, Петро Луців (Даніїл Приходько, 74), Євгеній Рязанцев (Єгор Абрамов, 90), Євгеній Ісаєнко (Данило Кайдалов, 74)

Запасні: Дмитро Фастов, Юрій Голубка, Кирило Влага, Богдан Порох, Єгор Абрамов, Роман Горенко, Олександр Цвіренко

Головний тренер — Андрій Аніщенко

Попередження: Сейтхалілов, 52, Ткачук, 60, Старенький, 78 — Багачанський, 63, Рязанцев, 67, Гомес, 75, Приходько, 86

Медіадепартамент ФК «Металіст»