Даніїл Тепляков: «У нас зібраний дуже хороший колектив»

Півзахисник «Металіста» Даніїл Тепляков прокоментував матч нашої команди з «Черніговом-ШВСМ» (1:1), в якому вихованцю нашого клубу вдалося відкрити рахунок. Це допомогло харків'янам залишитися у Першій лізі на сезон 2024/2025.

— Даніїле, вітаємо команду з виконанням головного завдання на сезон. Ви залишились у Першій лізі. Які відчуття, ви задоволені результатом?

— Дякую. Могли, звісно, набагато краще провести цей сезон, але є як є.

— Так вийшло, що ти забив перший і останні голи «Металіста» в цьому сезоні. В тебе загалом три голи. Що завадило відзначатися частіше?

— Впевненості бракувало. Після двох перших ігор забив два голи, потім бракувало впевненості.

— А скажи, якщо чесно, коли розпочали рік тому збори та, власне, готувалися до цього сезону, чи було розуміння, що ви можете лишитись у Першій лізі? Або були якісь сумніви?

— Ні, сумнівів не було, звісно. У нас дуже хороша команда, зібраний дуже хороший колектив. Ми повинні були залишатися у Першій лізі.

— Тренери суперників, журналісти, вболівальники відзначають, що дуже помітний прогрес зробив «Металіст» у порівнянні з тим, як усе в цьому сезоні починалося. Що найбільше вас рухало до цього успіху і змушувало прогресувати, як ти вважаєш?

— У нас були хороші тренування та й команда молода дуже. Тому в першому сезоні потрібно було звикнути до дорослого футболу. Далі буде.

— Що ж, бажаємо, щоби далі було тільки краще. Ще раз вітаємо з цим результатом!

— Дякую!

Медіадепартамент ФК «Металіст»