Данило Кайдалов: «Із кожним днем на зборах наближаємося до найкращих кондицій»

Вихованець «Металіста» Данило Кайдалов став одним із героїв жовто-синіх у контрольному матчі проти «Минаю». Саме він відкрив рахунок після передачі Кирила Дігтяря та допоміг своїй команді виграти з підсумковим рахунком 1:3.

Медіадепартамент жовто-синіх поспілкувався з 18-річним вінгером «Металіста» про відпустку, початок навчально-тренувальних зборів і гру з закарпатцями.

— Привіт, Данило! Не так давно у команди закінчилася відпустка. Як ти її провів?

— Привіт. Відпустку провів спокійно. Майже весь час був удома в Харкові. Грав на PlayStation, проводив час із рідними, яких давно не бачив, відпочивав від важкого сезону.

— Скажи чесно, скучив за тренуваннями та партнерами?

— Перші два тижні відпустки спокійно жив та відпочивав, а ось на третій вже розумів, що щось забагато відпочиваю і час уже тренуватись. Та і з хлопцями хотілося зустрітися.

— Вже понад тиждень тривають збори. Чи можна сказати, що ти вже повністю в кондиціях після відпустки?

— До стовідсоткових кондицій ще далеко, але з кожним тренувальним днем ми наближаємося до них.

— Які вправи зараз у першу чергу дає тренерський штаб? Більше робота з м'ячем чи поки без?

— Зараз тренування максимально збалансовані, ми працюємо у дворазовому режимі. На першому тренуванні ми більше бігаємо, а вже на вечірньому виконуємо тільки вправи з мʼячем. Тому ми всі додаємо й у фізичному плані, і в технічному.

— Щодо матчу з «Минаєм». Як ти оціниш цю гру?

— Думаю, як для першої контрольної гри ми себе гарно показали як команда. Було важко, бо два тренування на день дають своє, але все ж ми вийшли та досягли позитивного результату.

— Приємно було забити у ворота команди, яка так шалено провела другу половину сезону в УПЛ? 

— Всі голи забивати приємно, але коли розумієш, що ця команда ще місяць тому грала в УПЛ — це дарує ще більше позитиву. А наші фанати, які прийшли на матч, додали ще більше атмосфери та емоцій.

— Загалом, як це сталося?

— Кирило Дигтярь пройшов по центру, дав мені пас поміж гравців, і я десь із кута воротарського влучив у дальній нижній кут.

— Вже завтра на вас чекає другий контрольний матч проти «Буковини». Що думаєш про цього суперника?

— Це добре знайома нам команда, адже минулого сезону ми двічі зустрічалися в офіційних матчах та грали спаринг на зимових зборах. «Буковина» — дуже амбітний клуб, який ставитиме перед собою найвищі цілі. Тому гра має вийти одночасно непростою та цікавою.

Медіадепартамент ФК «Металіст»