Геннадій Синчук приніс першу перемогу олімпійській збірній України у Франції

У вівторок, 4-го червня, олімпійська збірна України стартувала на престижному міжнародному турнірі Tournoi Maurice Revello у Франції.

Першим суперником команди Руслана Ротаня, складеної із футболістів віком до 23-х років, стала Індонезія.

З перших хвилин за нашу команду грав вінгер «Металіста» Геннадій Синчук, для якого цей матч був дебютним у складі олімпійської збірної України.

На 9-й хвилині Синчук відкрив рахунок ефектним ударом у дальній кут, а на 59-й віддав чудову передачу на Олега Федора, який встановив остаточний результат — 3:0.

Україна U-23 (склад команди): Руслан Нещерет, «Динамо» Київ (Георгій Єрмаков, «Олександрія», 46) — Ілля Крупський, «Ворскла» (Олег Федор, «Рух», 46); Євген Павлюк, «Ворскла»; Тарас Михавко, «Динамо» Київ; Олександр Драмбаєв, «Осієк» (Хорватія) — Кирило Сігеєв, «Олександрія»; Микола Михайленко, «Олександрія» (Денис Шостак, «Олександрія», 46) — Геннадій Синчук, «Металіст» (Максим Хлань, «Лехія», Польща, 68); Максим Кучерявий, «Сент-Джонстон», Шотландія; Назар Волошин, «Динамо» Київ (Владислав Велетень, «Колос», 68) — Максим Брагару, «Чорноморець»

Відзначимо, що далі Україна на груповій стадії проведе поєдинки з Італією (6 червня), Панамою (8 червня) і Японією (10 червня).

Вітаємо олімпійську збірну України та 17-річного вихованця жовто-синіх і бажаємо успіху у наступних матчах!

Медіадепартамент ФК «Металіст»