Геннадій Синчук: «В цьому сезоні було багато матчів, де ми повинні були вигравати»

Один із найталановитіших вихованців «Металіста» Геннадій Синчук прокоментував нічийний матч жовто-синіх із «Черніговом-ШВСМ» (1:1).

— Геннадію, вітаємо з виконанням завдання на сезон. Які твої відчуття, емоції після цього матчу?

— Дякую за привітання. Я вважаю, що ми могли закривати гру ще у першому таймі. Гра давалась дуже легко, було багато моментів, ми контролювали хід матчу. Але це Перша ліга, тут ти можеш мати багато моментів, а у суперника може бути один шанс, яким вони скористаються. Гол суперника нас трішки стряхнув. Ми розраховували, звісно, на перемогу, але добре, що вийшло лишитися в Першій лізі.

— У тебе сьогодні було чи не найбільше моментів у команді для взяття воріт. Чого не вистачало, щоби реалізувати шанси?

— Наче все роблю для цього, постійно бʼю, але не знаю вже кому молитися. Може, в церкву потрібно сходити перед грою. Моменти є, але не вистачає завершення.

— Як би ти в цілому описав виступ команди у цьому сезоні?

— Ми могли набагато краще проводити ігри. Можна сказати, вийшло невдале перше коло, багато втрачених залікових балів. Багато було матчів, де ми повинні були вигравати, але грали унічию. Але добре, що залишились у Першій лізі у підсумку.

— Як думаєш, у новому сезоні результати будуть кращими, враховуючи, що у команди вже є певний досвід?

— Не знаю, як буде, але ми продовжимо працювати та, дай Боже, вийде саме так.

— Особисто тебе скоро чекає тренувальний збір зі збірною України U19 в рамках підготовки до Євро-2024. Окрім того, тебе викликали до Олімпійської збірної України на товариський турнір у Франції. Виходить, тепер ти ще й маєш шанс отримати виклик на Олімпіаду. Які у тебе емоції з цього приводу?

— Щодо Євро, то мені зараз головне якісно підготуватися, щоб на самому турнірі виступати гарно. Будемо виконувати свої задачі на Чемпіонаті Європи.

А коли мені вперше сказали про виклик до лав Олімпійської збірної, то я дуже здивувався, це великий шанс для мене проявити себе. Буду намагатися показати там свої найкращі якості й допомогти команді.

— Ти розумієш, що якщо потрапиш на Олімпіаду, то будеш грати з топ-футболістами? Ось, наприклад, Франція дуже хоче заявити Кіліана Мбаппе.

— Я не знаю, хто там буде грати. Мені головне, як там виступимо я та наша збірна.

Медіадепартамент ФК «Металіст»