«Металіст» дякує Владиславу Рибаку!

Футбольний клуб «Металіст» висловлює щиру подяку голкіперу Владиславу Рибаку за виступи у складі нашої команди.

Воротар приєднався до жовто-синіх у січні 2022-го року. З літа 2023-го Владислав був стабільним гравцем стартового складу команди, а з сезону 2024/25 — її капітаном. За цей час він провів 77 матчів, записавши до свого активу 21 «сухий» поєдинок.

Після гри заключного туру Першої ліги проти одеського «Чорноморця» Владислав встановив унікальне досягнення в сучасній історії нашого клубу. Голкіпер став першим гравцем жовто-синіх, який відіграв абсолютно всі матчі сезону від дзвінка до дзвінка.

ФК «Металіст» щиро бажає Владиславу успіхів, підкорення нових спортивних вершин та всього найкращого у подальшій кар’єрі!