Голкіпер та капітан харківського «Металіста» Владислав Рибак поділився емоціями після поєдинку проти одеського «Чорноморця», який став для нього останнім у складі жовто-синіх.
— Емоцій надзвичайно багато, і, мабуть, не всі вони позитивні, адже дуже важко прощатися з клубом. За цей час «Металіст» став для мене по-справжньому рідним. Кожна людина, яка тут працює — футболіст, тренер, представник медперсоналу — це просто неймовірні люди. Я їм безмежно вдячний. Мене з перших днів прийняли як рідного, і з часом я став частиною цієї великої та дружньої родини.
Тому в роздягальні було справді важко прощатися з хлопцями. Це не останній матч, а саме крайній у складі харків'ян. Я вірю, що ми ще обов'язково побачимося, мені б цього дуже хотілося.
— Після гри було кілька зворушливих моментів: уболівальники, які приїхали підтримати команду, підготували особливий банер для тебе, були й інші подарунки від клубу. Розкажи про це детальніше.
— Так, це неймовірно приємно. Мені подарували ігрову футболку та велику картину, яка завжди нагадуватиме мені про найяскравіші моменти, проведені в клубі. Можу запевнити, що вона точно займе найпочесніше місце в моєму домі.
Окремо хочу подякувати всім фанатам. І не лише за гру в Одесі, а загалом за весь сезон. У такий важкий період для нашої країни ці люди роблять щось неймовірне. Вони знаходять можливість приїжджати й палко підтримувати «Металіст» за будь-яких умов, і роблять це так пристрасно, ніби це справді останній раз. Велика їм за це подяка.
Також хочу подякувати тим хлопцям, які зараз захищають нас на фронті. Вони підтримують нас і біля екранів телефонів, і за можливості на стадіонах. Величезна повага та честь їм, ми їх дуже сильно любимо, і ввесь клуб щиро вдячний цим людям. Сподіваюся, скоро все стане на свої місця, і уболівальники повноцінно повернуться на трибуни, щоб знову радувати нас своєю присутністю.
— Якщо говорити безпосередньо про поєдинок: супернику вдалося засмутити тебе лише з пенальті, хоча загалом ти провів дуже сильний матч і здійснив кілька ефектних сейвів. Як оціниш дії команди?
— Зіграла дуже гарно. Я вважаю, що ми створили багато гострих моментів, добре контролювали м'яч. Мені дійсно сподобалося, як хлопці викладалися та віддавали усе заради результату на футбольному полі. У нас це помітно дуже часто: команда грає з величезним бажанням перемогти, прагне нав'язати супернику свій футбол.
Я вдячний усім партнерам, це був прекрасний поєдинок. На жаль, рахунок не на нашу користь, але це футбол. Нам забракло зовсім трохи — можливо, того самого фарту при реалізації власних нагод біля воріт «Чорноморця».
— Наостанок, що б ти хотів сказати харківським уболівальникам та партнерам по команді?
— Величезне, просто величезне вам дякую! Я вас усіх дуже сильно люблю. Дякую за підтримку мене особисто та за віру в «Металіст». Ви — неймовірні люди, продовжуйте в тому ж дусі. Ми ще обов'язково побачимося, я вам це гарантую. Усіх люблю!