Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Де і як дивитися матчі «Металіста» у сезоні 2021/2022

У сезоні 2021/2022 Першу лігу України покажуть телеканали «Футбол 1/2/3». Відповідно, там можна подивитися і трансляції ігор «Металіста».

По дві зустрічі у кожному турі будуть транслювати на ТБ, по 6 — на YouTube-каналі «Перша ліга», заснованому спеціально для трансляцій матчів цього турніру.

Канали «Футбол 1/2/3» доступні на різних платформах. Ціна пакету на Oll.tv — 189 грн / місяць. На Xtra TV мінімальна ціна — 109 грн / місяць, а пакет «Comfort new + Футбол» можна придбати за 249 гривень.

У компанії «Укртелеком» дивитися канали «Футбол 1/2/3» (звісно, на додачу до загальнонаціональних) можна за 229 гривень на місяць, а користуючись послугами мережі Vodafone — за 199.

У кабельному телебаченні «Тріолан» канали доступні за 120 гривень, у «Макснет» — за 125.

Крім того, у Харківській області телеканали «Футбол 1/2/3» є у ряду кабельних провайдерів. До них належать «Вектор ТОВ ТРК» (місто Лозова), «Гран ПП ТРК» (смт Пісочин), «Кворум ТБ» (смт Червоний Донець), «Воля-кабель» (смт Солоницівка), а також у приватного провайдера Лазарєва Володимира Григоровича (смт Есхар). Ціни на кожен з них потрібно дізнаватися на місцях.

Нагадаємо, що у першому турі «Металіст» в Сумах зіграє проти «Альянсу». Гру, яка пройде 26 липня і почнеться о 18:30, покаже «Футбол 1».

Домашній матч другого туру проти «Ужгорода» пройде у неділю, 1 серпня, і почнеться о 18:45. Його транслюватиме «Футбол 2».

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...