Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Андрій Аніщенко: «Будемо робити все від нас залежне, щоб покращити ситуацію»

Головний тренер харківського «Металіста» Андрій Аніщенко відповів на питання напередодні тренувальних зборів.

 Андрію Анатолійовичу, у вас було багато часу проаналізувати першу частину сезону. Які висновки були зроблені? І загалом, чи задоволені ви виступом команди в осінній частині чемпіонату?

 Часу і справді було багато, відпустка у нас зайняла приблизно півтора місяця. На мій погляд, цю частину чемпіонату ми провели незадовільно. Дев'ята позиція у підсумку, хоча ми дуже сподівалися на більш приємний для нас результат. Втім, на даному етапі маємо те, що маємо.

Тому дуже багато часу приділяємо аналізу наших дій у цій частині сезону та будемо робити все, що від нас залежить, щоб змінити ситуацію на краще.

 Із тих гравців, які грали в УПЛ, кого на вашу думку не вистачає найбільше?

 Я б так не казав, тому що у нас влітку стартувала зовсім інша команда. Це молодь, якої у нас дуже багато. Тих, хто залишився зі складу команди часів УПЛ — також дорослими гравцями ми не назвемо, це також молоді гравці. Наприклад, Євгеній Рязанцев і Максим Багачанський. То ж це була побудова зовсім нової команди. Практично весь склад команди часів УПЛ залишив клуб.

 А з плеяди юних вихованців «Металіста» когось можете виділити? Хто вас здивував, хто найбільше сподобався?

 Молодь треба підтримувати, це обов'язково. Але, скажемо так, надані аванси виправдали далеко не всі. Чи виправдали не у тому обсязі, в якому ми від них чекали.

Тому нікого особливо виділяти не хочу, але хочемо від них бачити значно більше. Хочемо бачити більше їхньої якості, потенціалу. Тому сподіваємося, що при гарній праці на підготовчих зборах вони все це покажуть у другій частині чемпіонату.

 Які завдання стоять перед командою на другу частину чемпіонату?

 Завдання одне — залишитися у Першій лізі. Це дуже складно, але будемо за це боротися.

 Розкажіть, будь ласка, про тренувальні збори. Де вони будуть проходити?

— Зараз хлопці працюють над особливими завданнями, котрі ми їм надали на цей період. Дуже велика група гравців знаходиться у Харкові, тому ми цей процес контролюємо. Деякі хлопці, сподіваємося, роблять цю справу у своїх містах. Ця індивідуальна робота дуже важлива.

А 1-го лютого ми збираємося в Ужгороді й починаємо підготовчий період у повному складі. Саме в Ужгороді й проходитимуть зимові навчально-тренувальні збори.

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...