Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Андрій Аніщенко: «Вийшла бойова гра, було багато боротьби та емоцій»

Головний тренер «Металіста» Андрій Аніщенко поділився думками після зустрічі з «Кременем» (0:0).

 Матч був дуже непростий з нефутбольних причин, «дякуючи» нашим сусідам із сходу. Велике дякую нашим хлопцям, які дають нам змогу приймати участь у чемпіонаті та проводити ігри.

Це перша гра після зимової паузи. Звісно, якістю самої гри ми не дуже задоволені, але якщо брати вцілому, то я вважаю, що і «Кремінь» намагався грати інакше. Але трошки десь і погодні умови вплинули, може якість газону. Знову ж таки, були тривоги, тривалі паузи. Вийшла бойова гра, більше було боротьби, емоцій. Іноді вони заважали гравцям показати більш змістовний та якісний футбол. Але для першої гри після тренувальних зборів — результат задовільний.

 Ви сьогодні зустрілися з сусідами по турнірній таблиці, кожне очко тут на вагу золоту. Тож матч сьогодні був бойовий. Нічийний результат ви вважаєте для вашої команди позитивним?

— Судячи з того, що відбувалося на футбольному полі — так.

 Чи все вдалося втілити з задуманого вами?

 Ні, бо з різних обставин у нас відсутня велика група гравців, але ті, хто сьогодні вийшли на поле, дуже гідно їх замінили.

 У вас не вистачало сьогодні дискваліфікованих...

 Не тільки їх, у нас важку травму отримав основний форвард Василь Луців, також травмований Віталік Федорів. Геннадій Синчук у збірній України U19, ще три гравці пропускали гру через перебір жовтих карток — Андрій Бусько, Петро Луців та Євгеній Рязанцев. Тому варіативності сьогодні нам трошки не вистачало.

 Наскільки скоро Кирило Влага та Алекс Чідомере мають повернутися до гри?

 Зараз ми повертаємося додому, і я гадаю, що якщо наші медики дадуть добро, то вони повернуться до групи.

 Як оціните зимове міжсезоння? Що ви можете сказати про контрольні матчі та по новачках, чи підсилили вони команду?

 По новачках я вам нічого не скажу, бо через різні обставини ми не можемо нікого додавати до нашого складу. Але у нас дуже непоганий склад, восени хлопці вже відіграли першу частину. Вони дуже молоді, але при цьому сильно змужніли. Дуже вдячні нашому керівництву, як я вважаю, ми у місті Ужгород провели дуже непогані збори, працювали на тренувальних майданчиках. Сподіваємося, що у наступних матчах це принесе нам той результат, котрий дасть змогу залишитися у Першій лізі.

 Кирило Дігтярь і Геннадій Синчук представляють «Металіст» у збірних України різних вікових категорій. Чи слідкуєте за їхніми виступами та як ви оціните їхню гру?

— Оцінювати їхню гру у збірних ліпше будуть тренери самих збірних. Але ми їхні матчі дивимося, хлопці дуже непогано виглядають. Кирило є капітаном збірної України U17, це теж показник. Усе в їхніх руках, ногах і головах, у їхньому відношенні до справи. Так що все попереду.

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...