Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Чемпіонат ДЮФЛУ: підсумки 9-го туру

У чемпіонаті Дитячо-юнацької футбольної ліги України вичерпалася програма чергового ігрового дня, за підсумком якого юнаки «Металіста» тричі перемогли та зазнали однієї поразки.

«Металіст»-2007  УФК-«Кривбас»-2007 Дніпро  1:0 (0:0)

24 квітня. Вища ліга. Група 7. 9-й тур. Валки. Стадіон ім. А.Г. Свистунова

Гол: Паляничка, 84.

«Металіст»: Талишкін, Шахмаєв, Паляничка, Шерстюк, Шевченко, Лемба, Грищенко, Осокін, Киричок (Алієв, 72), Аніщенко (В. Кузнецов, 87), Матвєєв (Панікар, 90). Запасні: Тенета, Т. Кузнецов, Бабенко, Фукі.

Зустрічались команди, які забронювали собі місця у плей-оф і навіть у першій трійці своєї групи. Однак розподіл позицій у ній дуже важливий, а перемога у своїй вісімці є ще й надзвичайно престижною.

Дуже обнадійливо виглядала гра харків’ян, які вдруге у сезоні мінімально змогли переграти принципового конкурента. Більше в атаці господарі створили до перерви, проте жодна з нагод не була реалізована. А у грі нервів та характерів після перерви «Металіст» все ж виявився міцнішим. Тож за 6 хвилин до фінального свистка капітан команди Кирило Паляничка влучив у «дев’ятку» зі штрафного, заробленого Кирилом Матвєєвим.

Наразі колектив Юрія Безуглого одноосібно лідирує, випереджаючи «Кривбас» та УФК-«Кривбас» на три та п’ять очок відповідно.

«Академія Ротаня і Зозулі»-2008 Дніпро  «Металіст»-2008  0:21 (0:10)

6 квітня. Вища ліга. Група 7. 9-й тур. Дніпро. «Академія»

Голи: Шерстюк, 1, 2, 6, 18, 53, 58, 60; Грищенко, 4, 55, 57; Шаповалов, 7, 13, 16, 47; Андреєв, 23; Грона, 25; Третяк, 49, 62; Колісник, 50; Понкратов, 64; Роговий, 65.

«Металіст»: Шматко (Плетньов, 41), Чуніхін, Андреєв (Третяк, 41), Андрєєв, Сергєєв (Нікулін, 41), Грищенко, Роговий, Новаковський (Понкратов, 41), Грона (Колісник, 41), Шаповалов, Шерстюк.

Підопічні Юрія Ушмаєва та Андрія Кудимова грали проти головного аутсайдера змагань, і підсумковий рахунок яскраво відображає співвідношення сил.

Найефективнішими в атаці були Єгор Шерстюк, який відзначився сімома голами, а також Іван Шаповалов та Ілля Грищенко. Вони за системою «гол+пас» набрали кожен по 8 очок – 4+4 та 3+5 відповідно.

Щодо турнірного становища, то у цій віковій категорії «жовто-сині» на третій сходинці.

«Металіст»-2009  УФК-«Кривбас»-2009 Дніпро  1:3 (0:2)

24 квітня. Вища ліга. Група 7. 9-й тур. Валки. Стадіон ім. А.Г. Свистунова

Голи: Жданков, 69-пен – ???, 10; ???, 16; ???, 67.

Вилучений гравець УФК-Кривбаса, 32.

«Металіст»: Борзенко, Саєнко, Чернов, Санін, Васконян (Федяй, 41), Шевченко (Дмитрук, 70), Бламар (Глушко, 48), Гебел, Жданков, Кисляков (Чередник, 46), Колотай. Запасні: Марченко, Бєлік.

У гості до «Металіста» завітав одноосібний лідер, який не знає поразок у поточному сезоні. Для УФК-«Кривбаса» це була 11-а перемога  жодного втраченого очка.

Пропустивши досить швидко двічі, вихованці Андрія Дуплія та Михайла Глушка за деякий час прийшли до тями. Зусиллями Микити Бламара, якого кілька разів ціною у жовту картку збивали, господарі отримали чисельну перевагу. Використати її не харків’яни не зуміли, хоча Кирило Саєнко влучив у стійку, маючи змогу загострити ситуацію на полі. А наприкінці супротивники обмінялись забитими м’ячами. Гол престижу з пенальті, заробленого Богданом Чередником, в активі Антона Жданкова.

У турнірі U15 «Металіст» також на поточному третьому місці.

«Академія Ротаня і Зозулі»-2010 Дніпро  «Металіст»-2010  0:9 (0:4)

6 квітня. Вища ліга. Група 7. 9-й тур. Дніпро. «Академія»

Голи: Пашинін, 4, 16-пен; Хлєвной, 13, 57; Таран, 23, 43-пен; Дмитренко, 54; Касьян, 58; Шабалтас, 70.

«Металіст»: В. Явтушенко (Сирбу, 50), Черкашин, Книш, М. Явтушенко, Пашинін (Манько, 36), Хлєвной, Кайдалов (Дмитренко, 38), Таран (Томілін, 45), Гончар (Свічкар, 38), Борщов (Шабалтас, 45), Петренко (Касьян, 45).

Різницю у турнірних здобутках, а також у засвоєних навичках та уміннях на футбольному полі, підтвердили підопічні Сергія Ткаченка та Сергія Костюка. Лише одного результативного удару не вистачило гостям задля досягнення двозначного рахунку. Відзначимо три гольові дублі у виконанні Гліба Пашиніна, Олександра Хлєвного та Єгора Тарана, а також те, що у переконливий результат зробили внесок усі гравці команди.

«Металіст»-2010 на сьогодні лідирує серед однолітків, випереджаючи на вершині лише за додатковими показниками «Кривбас». Попереду ще три тури.

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...