Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Габрієль Гомес: «Молодь «Металіста» гратиме за національну збірну України»

Бразильський легіонер Габрієль Гомес прийшов до «Металіста» перед початком минулого сезону і додав класу та впевненості обороні жовто-синіх.

У нього були різні партнери по центру захисту, проте сам капітан стабільно виходив на поле, якщо міг грати. Щобільше, йому вдалося відзначитися двома голами — п'ятою у ворота «Хуста» і головою у ворота «Діназу».

Під час відпустки 99-й номер харків'ян поспілкувався клубним медіадепартаментом на різні теми. 

 Габі, привіт! «Металіст» зберіг прописку у Першій лізі. Втім, в останньому матчі ти не міг грати, хоча ти  лідер команди. Розкажи, наскільки особливими були твої переживання в той день?

— Це було відчуття безсилля, тому що в такій важливій грі я хотів бути на полі, щоби боротися за команду та їй допомагати. Але я був дуже задоволений кінцевим результатом  команда залишилася в Першій лізі! 

— Як вважаєш, що стало запорукою такого прогресу нашої команди у другій частині сезону? Який фактор вважаєш головним?

— Безперечно, головний фактор в тому, що команда стала більш зрілою. У першій частині сезони нам не вистачало стабільності в результатах через брак досвіду. Зате вже до весняної частини ми підходили, проаналізувавши помилки й були більш зіграними та зрілими.

— Яка гра у другій частині сезону була найважчою?

— Однозначно остання, тому що вона багато чого значила! Були великі переживання, адже розуміння того, що невдалий результат міг створити для нас багато проблем надалі.

— До речі, навесні у тебе з партнерів по центру оборони з'явився ще Богдан Порох, який повернувся з «Карпат». Ти казав, тобі дуже класно грати з Федорівим, а що скажеш про зв'язку з Порохом?

— Зв'язка була ідеальною, тому що він також чудовий гравець! І Віталій, і Богдан не тільки сильні в обороні, але й дуже розвинуті технічно. Я вважаю, що «Металіст» має дуже класних центральних захисників.

— Слідкуєш за виступами юних гравців «Металіста» у збірних командах України?

— Звичайно, я завжди стежу за ними та вболіваю за них! Ми всі слідкували за виступом Кирила Дігтяря на Євро-2024 U17, зараз вболіваємо за Геннадія Синчука, який класно виступає за олімпійську збірну. Той факт, що Геннадію ще 17 років, а його вже викликали до збірної U23, говорить багато про рівень наших виконавців. З нетерпінням чекаю, як Синчук проявить себе на Євро-2024 серед 19-річних футболістів (окрім Геннадія Синчука отримати виклик можуть Кирило Дігтярь та Єгор Абрамов, - прим.).   

Загалом, я дуже подружився з молодими гравцями та захоплююся ними, і я впевнений, що вони будуть грати за основну збірну України.

— Розкажи, як ти загалом проводиш відпустку.

— Під час відпустки я люблю більшість часу проводити в Ріо-де-Жанейро, тому що під час сезону ми багато подорожуємо, і я загалом не дуже люблю проводити години в машині чи літаку! Тому я зазвичай проводжу тут час із сім’єю, ходжу на пляж, гуляю з друзями, граю у волейбол та пляжний футбол.

— Скажи чесно, у відпустці ти сумуєш за партнерами, чи пока просто насолоджуєшся відпочинком?

— Сумую, бо вони стали моєю сім'єю. Мені завжди добре бути в Бразилії з моєю родиною, але я сумую за щоденною робочою рутиною та друзями по «Металісту».

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...