Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Геннадій Синчук: «У другому таймі ми взяли м'яч під контроль»

Вінгер «Металіста» Геннадій Синчук прокоментував перемогу над «Кременем» (2:1) у шостому турі другої частини Першої ліги.

 Геннадію, вітаємо з перемогою! Сьогодні ти несподівано для багатьох уболівальників розпочав матч у запасі. З чим особисто ти пов'язуєш це рішення тренера?

 Дякую за привітання. Я не знаю, це тренерська думка така, залишити мене у запасі. У мене була задача вийти на заміну та підсилити гру. Тренер так вирішив, це його право.

 Ти вийшов на поле і був одним із гравців, які підсилили команду та допомогли Металісту у підсумку перемогти. На твою думку, який головний фактор сьогоднішньої перемоги?

— Я думаю, у другому таймі ми більше взяли м'яч під контроль і почали своїми комбінаціями та атаками розхитувати оборону суперника. Так вони отримали і червону картку, після чого суперник піднаївся і наші комбінації переросли у голи. 

 Сьогодні у тебе було декілька спроб удару, але більшість  із неробочої правої ноги. Суперник знав, що ти шульга і постійно прикривав твою ліву ногу?

 Суперник не перекривав, але у мене і справда права нога, можна сказати, для ходьби. Вже у багатьох іграх у мене є моменти з правої, але ніяк не вдається забити. Але нічого, буду працювати над нею і сподіваюся, що у наступних іграх уже заб'ю. 

 Як і ще кілька гравців «Металіста», ти викликаний до збірної України U19. Можна сказати, ти вже досвідчений гравець збірної, що хлопцям будеш розповідати, як будеш їх налаштовувати перед приїздом до розташування збірної?

 Думаю, хлопців налаштовувати не треба, вони і так усе знають. Вони дуже гарні гравці, знають як треба грати. Може тільки підкажу, щоби почувалися впевненіше, але думаю, з цим проблем не буде.

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...