Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Геннадій Синчук: «У кожній грі хочу бути максимально корисним»

Геннадій Синчук — ще один вихованець Дитячо-юнацької футбольної школи «Металіст», який у минулому сезоні дебютував в УПЛ, а у нинішньому — став одним із основних гравців команди Андрія Аніщенка. Також він викликається та грає за юнацьку збірну України.

Після виходу жовто-синіх із відпустки 17-річний вінгер поспілкувався з клубним медіадепартаментом і розповів про підсумки першої частини чемпіонату, підготовку до поновлення сезону та плани на міжсезоння.

— Геннадію, привіт! По-перше, вітаю тебе зі святами, що минули! Як і де ти їх провів?

 Дякую за привітання! Я також вітаю всіх фанатів «Металіста» з новорічними святами. Бажаю всім здоров'я, миру та перемог нашої команди. Свята провів за містом у колі родини.

— Наразі частина команди тренується у Харкові. Вже вдалося увійти у робочий ритм після відпустки?

 Так, тренування у Харкові вже почалися. Потроху починаємо входити у звичний ритм, то ж на зборах нам має бути не так важко. Цей етап потрібно пройти. Тоді набагато легше буде й у самому сезоні.

— Які подальші плани «Металіста» у це міжсезоння?

— Поки тренуємося на полях ДЮФШ «Металіст», а 1-го лютого їдемо в Ужгород, де й розпочнемо безпосередні навчально-тренувальні збори.

— У цьому сезоні ти став гравцем основи, у минулому — дебютував в УПЛ на фоні ігор у юнацькій першості. Перехід від юнацького футболу можна назвати різким, чи враховуючи твій досвід зборів із першою командою  все доволі природно?

— Перехід був дуже різкий, але перед цим нас награвали на зимових зборах із першою командою й ми вже звикли до цього.

4325

— У ДЮФЛ ти багато грав під нападником і навіть лівим вінгером (коли Кирило Дігтярь грав правим), на зборах раніше  навіть у центрі поля. Зараз тебе випускають суто праворуч в атаці. Цю позицію ти вже можеш назвати своєю рідною?

 Позиція правого вінгера вже мені рідна, але я можу зіграти й під нападником, а також, за потреби, на позиції центрального форварда. 

— На кого з правих вінгерів у світовому футболі ти рівняєшся?

 Мені найбільше подобаються Ріяд Марез, Коул Палмер, Букайо Сака. Дивлюся їхні ігри, аналізую те, що вони роблять на полі й намагаюся виділяти для себе їх найкращі якості.

— Яку гру у першому колі ти можеш назвати найкращою для себе?

— Переможну гру з «Нивою» Тернопіль, коли ми виграли з рахунком 1:0.

— Трохи про збірну. Розкажи свій досвід гри у команді U18, роботу з тренерським штабом і подальші очікування.

 У нас зібрана дуже гарна команда. Нещодавно ми посіли друге місце на товариському турнірі, де грали зі США, Туреччиною та Словаччиною. Про подальші плани нам поки що нічого не казали. 

IMG_9859

— І наостанок, опиши свої очікування від 2024 року.

 У першу чергу, в цьому році перед командою стоїть задача лишитися у Першій лізі. При цьому ми маємо вигравати якомога більше матчів, а головне — показувати гарну гру, комбінаційний футбол, який звикли бачити фанати «Металіста».

Щодо себе, то у кожній грі хочу бути максимально корисним, забивати голи, віддавати асисти, допомагати команді приносити результат.

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...