Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

«Карпати» — «Металіст» — 3:0

У першому таймі матчу 14-го туру Першої ліги львів'яни мали повну перевагу над харків'янами.

Атакувальні потуги зелено-білих спочатку увінчалися у точний удар Невеса після прострілу з лівого флангу від Саківа, а згодом — у якісне виконання Чачуа стандарту. Відзначимо дії Владислава Бабогла, який дезорієнтував Фастова оманливим рухом.

Удари жовто-синіх зазвичай приходилися у руки Кожухарю. Зокрема, намагався вразити його ворота Ян.

На старті другої половини зустрічі у наші ворота міг забивати Олександр Мизюк, втім, м'яч після стандарту пролетів повз ворота. Але майже одразу Ян Костенко забив в один дотик із флангової передачі Павла Полегенька.

Найкращий шанс нашої команди на 63-й хвилині мав Євгеній Рязанцев, який із правого флангу вийшов віч-на-віч із Кожухарем, проте воротар «Карпат» здійснив сейв. З передачі 7-ки харків'ян мав шанс забити й Багачанський, який бив із гостого кута, проте знову на місці був Кожухарь.

Зазначимо, що не раз вдало виконував свою роботу і наш голкіпер Дмитро Фастов.

Господарі поля тримали гру під своїм контролем і довели справу до впевненої перемоги з рахуном 3:0.

«Карпати» — «Металіст» — 3:0

Голи: Іґор Невес (9), Амбросій Чачуа (23), Ян Костенко (55)

29 жовтня 2023 року. Львів. Стадіон «Україна»

«Карпати»: Андрій Кожухар — Павло Полегенько, Владислав Бабогло, Олександр Мизюк, Тарас Саків — Максим Чех (Владислав Клименко, 84), Амбросій Чачуа (к) (Артур Шах, 57) — Євген Підлепенець (Єгор Картушов, 84), Єгор Демченко, Ян Костенко (Крістіан Ноту, 67) — Іґор Невес (Віталік Равлик, 67)

Запасні: Олександр Ільющенков, Кирило Матвеєв, Богдан Векляк, Юрій Романюк

Головний тренер — Мирон Маркевич

«Металіст»: Дмитро Фастов — Єгор Абрамов, Юрій Голубка (Олександр Маткобожик, 46), Габрієль Гомес (к), Петро Луців — Андрій Бусько (Геннадій Синчук, 74), Даніель Вернаттус (Роман Горенко, 46) — Євгеній Ісаєнко, Максим Багачанський, Євгеній Рязанцев — Віктор Ян (Даніїл Тепляков, 66)

Запасні: Сергій Шумілов, Олексій Горяінов, Едвард Кобак, Єгор Красніков, Станіслав Мораренко