Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Кирило Дігтярь: «Ми продовжуємо працювати і готуємося до наступного матчу»

Наймолодший гравець основної команди «Металіста», 15-річний захисник Кирило Дігтярь, прокоментував перемогу нашої команди над «Прикарпаттям» (2:1).

 Кирило, вітання з перемогою! Які емоції зараз були у роздягальні?

 Емоції дуже позитивні, ми довго чекали цієї перемоги і працювали для цього. Продовжуємо працювати, готуємося до наступного матчу.

— Ти наймолодший у «Металісті», але при цьому ти вже вкотре демонструєш зрілу гру. Як ти відчуваєш, чи є у тебе прогрес і чи ти вже граєш на рівні з більш досвідченими опонентами?

 Я прогресую, така моя думка. Стараюся на тренуваннях, виконую вказівки тренера. Працюємо над прогресом нашої команди, над тим, щоби гра Металіста була такою ж гарною, яка була у нього протягом усього життя.

 Не так давно ти грав проти однолітків у складі збірної України U17. Порівняй ті ігри, де суперники на полі твого ж віку, та дорослий футбол. Де легше, де важче, де цікавіше?

 Легше мені зі своїми однолітками, тому що ми, як мінімум, рівні фізично. А у Першій лізі ти граєш проти дорослих хлопців, тут дуже багато боротьби, яку не завжди вдається вигравати. Але якщо брати матчі за збірну Україну, то там гравці більш якісні та технічні, вони більш топового рівня. Це ще одна відмінність між матчами збірних та Першою лігою.

 Повертаючися до «Металіста», за рахунок чого нам сьогодні вдалося обіграти «Прикарпаття»?

 Я вважаю, за рахунок бажання. Ми довго працювали над цим. Не вийшло у минулому матчі, але вийшло у цьому. І ми дуже раді.

 Своєю грою ти задоволений?

 Майже, бо не здійснив пару відборів, які мав здійснити.

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...