Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

«Кремінь» — «Металіст» — 0:0

У першому офіційному матчі «Металіста» у 2024-му році обидва тайми були розділені на частини через повітряні тривоги у Полтавській області. Спочатку вона перервала гру на 28-й хвилині до перерви, а згодом — на 50-й і 68-й після. Сумарно з величезними паузами поєдинок тривав більш ніж 4 години.

Моментами активніше виглядали футболісти «Кременя», які мали шанс забивати і з вільного удару, і після атаки, яка увінчалася сейвом Рибака після удару Трофимюка та пострілом вище воріт від Галояна.

У команди Андрія Аніщека найкращий момент у першій половині поєдинку мав Юрій Голубка. На ударну позицію його прекрасним розіграшем вивели Габрієль Гомес, Олександр Цвіренко і Кирило Дігтярь, який прострілював із флангу. Відзначимо, що у цій грі Юрій рав навістрі атаки.

У другій сорокап'ятихвилинці непогано пробивали Багачанський та Ісаєнко. У свою чергу Владислав Рибак знову вступив у гру — після передачі Обаміни пробивав Галоян.

Після класного прийому з лету пробивав по воротах «Кременя» Олександр Цвіренко. За кілька хвилин 11-й номер жовто-синіх також міг забивати після класної атаки, яку розігнали Багачанаський та Кайдалов, який пожвавив гру своїм виходом на заміну.

Підсумок зустрічі — 0:0. 

«Кремінь» — «Металіст» — 0:0

24 березня 2024 року. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена ім. О. Бабаєва»

«Кремінь»: Арсеній Коркодим — Юрій Дудник, Данило Аркуша, Іван Паламарчук, Давронбек Азізов, Орест Панчишин (к), Андрій Савіцький (Артем Уманець, 79), Майкл Обаміна, Сімон Галоян, Мирослав Трофимюк (Іван Куць, 62), Андрій Глоба (Владислав Молько, 88)

Запасні: Артем Матус, Назарій Пастернак, Олександр Дихтярук, Артем Товкач, Станіслав Рокотянський, Данило Сидоренко

Головний тренер — Ігор Климовський

«Металіст»: Владислав Рибак — Максим Багачанський, Даніель Вернаттус (Данило Кайдалов, 64), Юрій Голубка (Даніїл Тепляков, 50), Габрієль Гомес (к), Кирило Дігтярь, Євгеній Ісаєнко, Денис Підручний, Богдан Порох, Даніїл Приходько, Олександр Цвіренко (Роман Горенко, 86)

Запасні: Дмитро Фастов, Максим Оріховський, Єгор Абрамов, Олексій Горяінов

Головний тренер — Андрій Аніщенко

Попередження: Савіцький (28), Азізов (39), Панчишин (44) — Багачанський (48), Підручний (60), Приходько (90+1), Гомес (90+3), Кайдалов (90+4)

Вилучений: Панчишин (90+4, друг жовта)

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...