Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

«Металіст»-2008 — переможці Kremin Cup

Три перемоги у трьох матчах швидкоплинного турніру у Кременчуці  такий підсумок товариського турніру чотирьох команд 2008 р.н., де окрім підопічних Юрія Ушмаєва та Андрія Кудимова також брали участь запорізький «Металург», «Олександрія» з однойменного міста, а також місцевий «Кремінь».
 
«Металіст»-2008  «Металург»-2008 Запоріжжя — 4:2 (0:1)

24 листопада. Кременчук. «Кремінь-Арена». 1 тур

Голи: Шаповалов, 42, 50; Андрєєв, 69, Глущенко, 74  ,13; ,62.

«Металіст»: Плетньов (Клюєв), Новаковський, Примак, Андрєєв, Сергєєв, Батрак, Грищенко, Шаповалов, Кіяшко, Пократов, Шерстюк
На заміну виходили: Багдасарян, Третяк, Андреєв, Чуніхін, Роговий, Глущенко.

Перша гра була найбільш результативною та насиченою на події. Після мінімально програного першого тайму тренери обох команд зробили велику кількість замін, що й призвело до гойдалок у рахунку. Доволі швидко Іван Шаповалов згадав про своє вміння забивати здалеку. І зробив це двічі з невеликим інтервалом. Потім «Металург», знайомий за виступами в одній групі поточної ДЮФЛУ, відновив рівновагу. Але останні хвилини залишились за харків’янами. Роман Андрєєв результативно збігав на подачу стандартного положення. А Назар Глущенко довершив гольову феєрію тим, що замкнув передачу з протилежного флангу.

«Металіст»-2008  «Олександрія»-2008  3:1 (1:0)

25 листопада. Кременчук. «Кремінь-Арена». 2-й тур

Голи: Грищенко, 20, 60-пен; Третяк, 72  ,49

«Металіст»: Шматко (Клюєв), Новаковський, Примак, Андрєєв, Чуніхін, Батрак, Грищенко, Шаповалов, Кіяшко, Роговий, Шерстюк
На заміну виходили: Багдасарян, Третяк, Андреєв, Сергєєв, Понкратов, Глущенко.
 
Другий поєдинок також приніс успіх жовто-синім з перевагою у два м’ячі. Щоправда, тепер нервів було витрачено дещо менше. До перерви Ілля Грищенко забив штрафний, зароблений Єгором Шерстюком. Нехай це була і подача, але у ствір воріт  тож порушення правил все одно було покараним. Тимчасова невдача на початку другої 40-хвилинки, коли олександрійці відповіли своїм голом, не стала перепоною для завоювання трьох очок. Другий свій гол у матчі провів Ілля Грищенко. Тепер з пенальті, чому посприяла активна гра Святослава Кіяшка. Нарешті Артем Третяк зняв усі питання щодо найсильнішої команди матчу.
 
«Кремінь»-2008 Кременчук  «Металіст»-2008 – 0:1 (0:1)
 
26 листопада. Кременчук. «Кремінь-Арена». 3-й тур
 
Гол: Шерстюк, 18

«Металіст»: Шматко (Плетньов), Примак, Новаковський, Андрєєв, Сергєєв, Батрак, Грищенко, Шаповалов, Кіяшко, Понкратов, Шерстюк
На заміну виходили: Багдасарян, Третяк, Андреєв, Чуніхін, Роговий, Глущенко
 
Турнірна ситуація складалась таким чином, що у завершальний день змагань «Металісту», аби стати переможцем, достатньо було нічиєї. Проте наші хлопці виграли. Нехай яскравого футболу тепер і не вийшло, а все вирішив єдиний проведений м’яч у середині першого тайму, загалом гра проходила під очевидним контролем харківського колективу. А чергові три очки приніс влучний удар найкращого бомбардира команди у регулярному сезоні. Єгор Шерстюк здійснив перехоплення та логічно завершив побачення із воротарем «Кременя».
 
Отже, у командному заліку «Металіст» взяв максимально можливі 9 очок, «Металург» та «Кремінь»  по 4 (вище виявились запоріжці), а «Олександрія» залишилась четвертою. Щодо індивідуальних призів, то їх приїхало два до Харкова.
 
Найкращий гравець турніру — Єгор Шерстюк.
 
Найкращий півзахисник турніру  Дмитро Батрак.

Медіадепартамент ФК «Металіст»
Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...