Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

«Металіст» розпочав літні навчально-тренувальні збори

У четвер, 20 червня, перша команда харківського «Металіста» зібралась на ужгородському стадіоні «Авангард», де провела перше тренування в рамках підготовки до сезону 2024/25.

На цей час до розташування жовто-синіх прибули наступні футболісти:

Голкіпер: Владислав Рибак.

Захисники: Кирило Дігтярь, Кирило Влага, Даніїл Приходько, Даніель Вернаттус, Єгор Абрамов, Віталій Федорів, Богдан Порох.

Півзахисники: Денис Підручний, Даніїл Тепляков, Олександр Цвіренко, Данило Кайдалов, Максим Багачанський, Петро Луців, Євгеній Ісаєнко, Алекс Чідомере, Максим Оріховський.

Нападники: Євгеній Рязанцев, Василь Луців.

Окрім того, разом з першою командою на літні збори вирушили вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Металіст»: голкіпер Даніель Талишкін, захисник Кирило Паляничка, півзахисник Ілля Лемба та нападник Єгор Шерстюк.  

Інші гравці приєднаються до команди найближчими днями.

Літні навчально-тренувальні збори проходитимуть протягом наступного місяця в Ужгороді. За планом тренерського штабу, найближчі три дні команда працюватиме один раз на день та готуватиметься до подальших навантажень. Після цього «Металіст» перейде на режим дворазових щоденних тренувань.

В рамках літніх зборів у харків’ян заплановані щонайменше 5 контрольних спарингів. Про імена суперників та дати проведення матчів медіадепартамент інформуватиме додатково на офіційному сайті та у клубних соцмережах.

Відзначимо, що початок сезону 2024/25 у чемпіонаті Першої ліги заплановано на 25 липня.

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...