Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Руслан Фомін: «Вважаю, ми сьогодні заслужено перемогли»

Асистент головного тренера «Металіста» Руслан Фомін прокоментував переможний підсумок матчу з «Хустом» (1:2). 

 Руслане Миколайовичу, вітаємо вас із позитивним завершенням цього важкого для «Металіста» року! Які ваші перші думки та емоції після цього матчу?

 Дякую! Дуже непроста гра, останні матчі завжди тяжкі та напружені. Погодні умови сьогодні не ті, яких ми хотіли, поле трошки заважало показувати наш футбол, у який ми любимо грати — у короткий і середній пас. Тим не менш, ми подякували хлопцям за характер, який вони демонстрували протягом усієї гри. Сьогодні було багато боротьби, вони її не програли. Я вважаю, що ми заслужено сьогодні перемогли.

 Нещодавно «Металіст» необов'язково програв «Буковині», а потім приїхав до Івано-Франківська та переміг «Прикарпаття». У минулому турі харків'яни мали обігрувати «Ниву» з Бузової, але нічия, а сьогодні знову перемога. Як ви емоційно виводите команду після прикрих поразок і нічиїх?

 Як я вже казав, ми чомусь граємо на виїзді краще, ніж вдома. Для нас це загадка. Тим не менш, ми хлопців все рівно підбадьорюємо, на тренуваннях у нас багато індивідуальних занять. Працюємо як психологічно, так і фізично. Тому і є результат вже наприкінці сезону, молоді гравці краще адаптувалися до дорослого футболу і зігралися. Погано, що ця частина чемпіонату закінчилася, якби зараз продовжувалися матчі — ми, мабуть, були б у хорошій формі.

 Ви сказали про молодих. Кирило Дігтярь сьогодні взяв участь в обох голах, Даніїл Тепляков вже вкотре провів хороший матч. Молодь прогресує?

 Звичайно, я ж і кажу, ми почали трошки невпевено, і це зрозуміло — дорослий футбол, трохи важко фізично. А наприкінці осінньої частини чемпіонату ми бачимо, що хлопці ростуть, і це дуже добре.

 Заміна Габрієля Гомеса, схоже, була вимушеною. У нього травма?

 Так, він відчув біль і, звичайно, нам прийшлося його замінити.

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...