Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Василь та Петро Луціви: «Емоції зашкалюють, ми дуже задоволені, що перемогли»

Брати Луціви поспілкувалися з клубним медіадепартаментом жовто-синіх у свій 23-й День народження, який їм вдалося відзначити перемогою над "Хустом" (1:2). Переможний м'яч на свій рахунок записав Петро. 

— У вас сьогодні особливий матч, ви святкуєте День народження і грали проти колишньої команди. Які емоції?

(Петро Луців) — Чесно кажучи, емоції зашквалюють, тому що це був для нас дуже принциповий матч. І не у плані того, що це колишня команда, а у плані турнірної таблиці. Не дуже приємно було закінчувати футбольний рік на останній сходинці. Ми дуже задоволені, що сьогодні перемогли. Гадаю, це закономірний результат.

(Василь Луців) — Емоції переповнюють, брат правильно сказав. Хотілося перемогти, та з хорошим настроєм на кожен день піти у відпустку. Я рахую, що сьогодні ми перемогли по ділу і ніяких питань не має бути.

— Наскільки відчувався тиск трибун? Було багато слів на вашу адресу і з боку вболівальників, і від колишніх партнерів...

(П.Л.) — Це футбол і нормальне явище для нього. Трибуни лише надають наснаги у нього грати, і загалом у футбол грають лише ради вболівальників.

(В.Л.) — У Хусті вболівальники дуже люблять футбол і завжди підтримують команду. Ми це з братом як ніхто знаємо, і вболівальники молодці, вони дають якусь іскринку і мотивують футболістів. Вони молодці.

— Як відсвяткуєте День народження і як збираєтеся провести відпустку?

(П.Л) — Поїдемо додому і будемо чекати, коли команда буде збиратися. Будемо готуватися. Нам потрібно налаштовуватися на весняні ігри, все ще попереду.

(В.Л.) — Тиждень-два без м'яча це точно, а далі буде видно (сміється).

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...