Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

Владислав Рибак: «З кожною грою ми виправляємо помилки»

Голкіпер «Металіста» Владислав Рибак прокоментував переможний матч із «Прикарпаттям» (2:1 на користь жовто-синіх).

 Владиславе, вітаємо з довгоочікуваною перемогою! Ти сьогодні у нас асистент у вирішальному забитому м'ячі. Розкажи, як так вийшло?

 Дякую за привітання. Хочу подякувати всім хлопцям, які сьогодні викладалися на полі на 100%. Хочу подякувати нашим Збройним силам України за те, що дають нам змогу грати у такий непростий для нашої країни час. Як так вийшло з тим асистом? Жека Рязанцев дуже голосно кричав просто, тож я побачив його і вирішив, що треба швидко вводити м'яч. Тож слава Богу, що так вийшло.

 Вийшов розіграш у стилі «Ліверпуля»! Практикуєте такі моменти на тренуваннях?

 Так, Олександр Сергійович (Горяінов - прим.) нам завжди говорить, щоби ми швидко брали м'яч, дивилися вперед. Поки команда суперника знаходиться на нашій половині поля - у нас є змога вийти в контратаку. Тому ми це відпрацьовуємо і нам на цьому наголошують.

 Ти переніс дуже складну для голкіпера травму. Як себе почуваєш?

 Вже все нормально, працюю на 100%. Дякую нашому лікарю Олександру Олександровичу (Окуню - прим.), він мене відновив дуже швидко.

 Останні кілька матчів ти спостерігав зі сторони. Таке враження, що за цей період «Металіст» в ігровому плані дуже виріс. У минулому турі дивом не виграли матч, зараз виграли. Чи відчуваєш ти прогрес у грі Металіста?

— Так, причому у кожній грі. Мабуть, у жодному матчі ми не були аутсайдерами по грі. Ми завжди показуємо хороший футбол, у нас є і контратаки, і тактична робота, добре відпрацьовуємо в обороні. Але не завжди у нас все виходило, деколи не вистачало фарту. Але ми з кожною грою виправляємо помилки і стараємося піднятися вище по таблиці. З нашою грою ми не заслуговуємо бути на останній сходинці. 

Медіадепартамент ФК «Металіст»

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...