Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!

«Всі пожертви, зібрані в рамках матчу «Металіст» — «Депортіво», будуть спрямовані харків'янам», — асоціація AGA UCRAINA

У суботу, 13 серпня, харківський «Металіст» зіграє проти «Депортіво» (Ла-Корунья, Іспанія) у турнірі Trofeo Teresa Herrera. У рамках цього турніру Асоціація AGA UCRAÍNA за підтримки мерії міста Ла-Корунья й уряду Галісії організують передачу гуманітарної допомоги харків’янам.

«Як відомо, Харків — одне з найбільш постраждалих від війни міст. Мета футболістів, які збираються зіграти в матчі й зроблять усе можливе, щоб жителі Ла-Коруньї насолоджувалися футболом, — це допомогти, сім'ям, ветеранам клубу, найбільш нужденним і незахищеним. Тому всі пожертви, зібрані в рамках цього заходу, будуть спрямовані харків'янам», — розповідає президент асоціації AGA UCRAINA Наталія Афоніна.

На її думку, спорт (так само як музика, кіно, мистецтво) є важливою силою, яка об’єднує людей, показує, що можна змагатися, ділитися і жити в мирі, поважаючи кордони, культури, національності.

«Для нас дуже важливо, що міська рада та улюблений усіма спортивний клуб «Депортіво» організували цей турнір за участю харківського «Металісту». Ця подія показує, як співчуття, солідарність і зусилля кожного можуть допомогти та врятувати життя», — додає Наталія Афоніна.

Нагадаємо, що квитки на матч можна придбати онлайн та в касах стадіону «Ріасор» (Palacio de los Deportes de Riazor). Вартість квитка від 5 до 10 євро.

Трансляція благодійного матчу на YouTube: FC Metalist, Football Hub, ПРОФУТБОЛ Digital

Збори проводить галицька асоціація допомоги Україні AGA UCRAÍNA (Іспанія).

Bank account: ABANCA ES7320800000723040270691

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...